Проектування розвитку освітнього простору в системі і закладах дошкільної освіти: інклюзивний підхід

18 вересня 2019 року відбувся обласний семінар з теми: "Проектування розвитку освітнього простору в системі і закладах дошкільної освіти: інклюзивний підхід" на базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 100 «Гармонія» Запорізької міської ради Запорізької області. У семінарі взяли участь 22 педагоги Запорізької області:  методисти рай(міськ) МК, спеціалісти відділів та управлінь освіти, ОТГ. Керівники семінару: Байєр О.М., завідувач кафедри дошкільної освіти, кандидат психологічних наук,  Погрібняк Н.В.,  старший викладач кафедри дошкільної освіти.

Обговорювалися такі питання:

- Нормативно-правові засади інклюзивної освіти в ЗДО в 2019-2020 н.р.(Лист МОН від 26.06.2019 № 1/9-409 «Щодо організації інклюзивного навчання у закладах освіти у 2019/2020 н.р.).

- Здійснення інклюзивної освіти в ЗДО: створення ІПР для дітей з ООП та робота команди супроводу (із досвіду роботи ЗДО (ясла-садок) № 100 «Гармонія» Запорізької міської ради Запорізької області).

Учасникам обласного семінару було запропоновано матеріали виставки, відеоматеріали, виставка методичної  літератури з інклюзивної освіти тощо.

Кафедра дошкільної освіти дякує за гостинність і створені комфортні умови для учасників обласного семінару директору закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 100 «Гармонія» Запорізької міської ради Канцедал Наталії Володимирівні.